Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ustawienia cookies możesz zmieniać w ustawieniach Twojej przeglądarki w każdej chwili. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

Ser Złota Gouda z dziurami blok ok. 3,35 kg

65,99 zł (20,68 zł /kg)
Brutto

Opis

ZŁOTA GOUDA Z DZIURAMI (blok ok. 3,2 kg) to ekskluzywny ser pełnotłusty typu holenderskiego - o zawartości tłuszczu 26 %. Jego charakterystyczną cechą są regularne oczka (wielkości od grochu do wiśni) powstałe w wyniku zastosowania innowacyjnej technologii produkcji. Posiada oryginalne walory smakowo-zapachowe, powstające w wyniku przemian białek, tłuszczów, laktozy i innych składników mleka, przy czym smak sera jest łagodny - typowy dla sera gouda. Stanowi doskonałe źródło białka, tłuszczu mlecznego oraz bogate źródło wapnia, soli mineralnych, witamin i mikroelementów.

Spożycie 100 g sera ZŁOTA GOUDA Z DZIURAMI zapewnia 113 % dziennego zalecanego spożycia wapnia.

Ser ZŁOTA GOUDA Z DZIURAMI polecany jest na tradycyjne kanapki, a także jako przekąska, dodatek do dań obiadowych oraz sałatek, a także w wersji deserowej - jako smakowita ozdoba „deski serów”.

Średnia waga bloku ok. 3,35 kg, może się wahać +/- 50 g (blok sera wybierany losowo).

z%C5%82ota_gouda_z_dziurami.jpg