Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ustawienia cookies możesz zmieniać w ustawieniach Twojej przeglądarki w każdej chwili. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

Dostawa i płatność

Wiemy, jak ważny jest szybki transport oraz możliwość wyboru preferowanej opcji dostawy i płatności. Dysponujemy nowoczesnym i wydajnym centrum handlowo-logistycznym oraz współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi i pewnymi dostawcami płatności. Oferujemy dostawę na terenie całej Polski.

Produkty Mlekovita podzieliliśmy na dwa rodzaje - te wymagające chłodzenia, jak np. sery, jogurty, oraz te niewymagające chłodzenia - jak np. mleko UHT czy produkty w proszku. 

W przypadku, gdy zamówienie zawiera przynajmniej jeden produkt wymagający chłodzenia lub jest zbyt ciężkie na wysyłkę kurierską- zostanie ono dostarczone naszym własnym transportem. Jeśli w zamówieniu nie ma żadnego produktu, który wymaga chłodzenia - wówczas jest ono wysyłane kurierem UPS. Dla każdego zamówienia umożliwiamy osobisty odbiór bezpośrednio w naszych hurtowniach oraz w wybranych sklepach firmowych Mlekovitka.

W przypadku zamówień odbieranych osobiście minimalna wartość zamówienia wynosi 29 zł. Minimalna wartość zamówienia dostarczanego naszym własnym transportem wynosi 100 zł.

Darmowa dostawa dla każdego zamówienia powyżej 250 zł niezależnie od wybranej formy płatności.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i dostarczane do naszych klientów tak szybko, jak to możliwe. Standardowo przesyłki krajowe dostarczane są w czasie do 7 dni roboczych.

 • Dostawa UPS

  Standardowy koszt dostawy wynosi 12,99 zł.
  Dla przesyłki opłacanej za pobraniem koszt wynosi 16,99 zł.
  Dostawa kurierem UPS możliwa jest wyłącznie dla zamówień, które nie zawierają produktów wymagających chłodzenia. Zamówienia, które zawierają przynajmniej jeden produkt wymagający chłodzenia, lub są zbyt ciężkie - dostarczamy własnym transportem.

 • Dostawa własnym transportem

  Koszt dostawy jest wynosi 12,99 zł. Dostawa możliwa jest zarówno po wcześniejszym opłaceniu zamówienia, jak i dla płatności przy odbiorze - wówczas koszt dostawy wynosi 16,99 zł (płatność kurierowi przy odbiorze: gotówką).
  Dostawa dotyczy zamówień, które zawierają przynajmniej jeden produkt wymagający chłodzenia lub są zbyt ciężkie na dostawę kurierem UPS.

 • Odbiór osobisty

  Dostawa do sklepu lub hurtowni Mlekovitka jest darmowa. Zamówienie będzie oczekiwało na odbiór w punkcie maksymalnie przez 2 dni roboczeZobacz, gdzie możesz odbierać swoje zamówienia. Odbiór osobisty możliwy jest po wcześniejszym opłaceniu zamówienia lub po dokonaniu płatności - wyłącznie gotówką - przy odbiorze.

 • Wygodne formy płatności

  W naszym e-sklepie zapłacisz za swoje zamówienie za pomocą jednej z wielu dostępnych form płatności (płatność z góry):

  • Szybka płatność online
  • Płatność przy użyciu karty kredytowej
  • Przelew bankowy
  • Blik
  • Google Pay
 • Płatność przy odbiorze: Płatność wyłącznie gotówką.