Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ustawienia cookies możesz zmieniać w ustawieniach Twojej przeglądarki w każdej chwili. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

MLEKO WANILIOWE WYPASIONE / DISNEY 200 ml

2,99 zł (14,95 zł / L)
Brutto

Opis

MLEKO WANILIOWE WYPASIONE / DISNEY

200 ml

Mleko UHT WYPASIONE waniliowe w 200-mililitrowym kartoniku ze słomką to specjalna oferta nie tylko dla dzieci. Posiada wszystkie zalety naturalnego mleka, nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. 

Wypasione mleko w nowym wydaniu to wyjątkowa kolekcja z atrakcyjną szatą graficzną: trzy smaki to po trzy uwielbiane przez dzieci na całym świecie postaci z trzech bajek Disneya: „Krainy Lodu”, „Aut” i „Myszki Miki”.

Ulubiony smak, ulubieni bohaterowie.

Wypasione mleko waniliowe stanowi źródło pełnowartościowego białka i wapnia. Jest doskonałe jako samodzielny napój lub uzupełnienie drugiego śniadania, podwieczorku czy kolacji. Nie wymaga przechowywania w lodówce (produkt UHT) do momentu otwarcia opakowania. Każde opakowanie nowego waniliowego mleka Wypasionego to jedna z trzech postaci z bajek Disneya.

Pyszny napój szybko i wygodnie.

 Popularny waniliowy smak.

 Nowe opakowanie z bohaterami popularnych bajek Disneya ("Kraina Lodu", "Auta", "Myszka Miki").

 Wygodny kartonik ze słomką.

 Optymalna porcja 200 ml.

 Źródło białka i wapnia.

 Dostępne w 3 wariantach smakowych: waniliowym, truskawkowym czekoladowym.

Tabela wartości odżywczych

Tabela wartości odżywczych